sobota, 17 marca 2012

Yoda z modułów

 Oczywiście Mistrz Yoda powstał z racji imienin mojego kuzyna. Żałuje tylko, że nie widziałam jego miny jak otwierał prezent, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Yoda jest mojego autorstwa, nigdzie w sieci nie natknęłam się na Yode z modułów (origami modułowe) więc postanowiłam zrobić go sama. 


7 komentarzy:

 1. WOW, jestem pod wrażeniem :D świetna robota, gratuluję solenizantowi takiego cudnego prezentu :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Pod wrażeniem jestem ogromnym - jakby to powiedział sam zainteresowany. A tak poważnie - to niesamowity! Do tej pory w tej technice widywałam tylko łabądki! Gratuluję pomysłu i wykonania!

  OdpowiedzUsuń
 3. WOOW... Z ilu modułów go zrobiłaś??? Dla mojego brata byłby to idealny prezent...

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc nie pamiętam z ilu, ale podstawa miała na pewno minimum 30-40 modułów, i ok 18 rzędów także od 540 do 720 modułów.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy mogłabyś zrobić jakiś samouczek/schemat/ więcej zdjęć aby moc odtworzyć tą postać? Bardzo mi zależy nad sprezentowaniem tego pewnej ważnej osoby dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. odtworzyć Yode może być problem bo robiłam go w 2012 roku poza tym trafił już do kuzyna więc zdjęć też więcej nie zrobię, ale chętnie pomogę w jego odtworzeniu, w razie pytań pisz maila postaram się pomóc negra72@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowymaja 15, 2014

  Proszę czy byłaby opcja wstawienia filmiku jak w kolejności się nakłada, ponieważ ja też lubię star wars i fajnie by było mieć takiego w pokoju :)

  OdpowiedzUsuń